Sensor otomatis sing dioperasikake: mesin disinfeksi tangan tanpa tutul dirancang kanggonebulapembersih tangan utawa alkohol, lan nyedhiyakake dosis semprotan otomatis, sing nggampangake disinfeksi tangan kanthi cepet lan gampang lan entuk asil sing dikarepake.eskebersihan tangan sing optimal.
Trep lan Higienis:jCukup lebokna tanganmu ing sangisore sensor kanggo miwiti dispenser sabun, kowé isa nyegah infeksi silang kanthi efektif tanpa ndemek dispenser sabun. Cocok kanggo panggonan umum kaya kantor, hotel, rumah sakit, institusi medis, sekolah, lan liya-liyane.






| Nomer Barang: | F12 |
| Ukuran Produk: | 126.2*18m2.2*271.5m |
| Tegangan: | 5V 2A |
| Kapasitas: | 1000ml |
| Ngukur Jarak: | 2-10cm |
| Volume Swara: | 1-4 tingkat sing bisa diatur |
| Dosis: | 0.1-2ml sing bisa diatur |
| Instalasi: | Dipasang ing tembok, Desktop, Penyangga Tripod |
| Jinis Pompa: | Opsional (Pompa Semprotan/Tetes/Busa) |
| Rentang Pangukuran: | 0℃-42℃ (0℉-107.6℉) |
| Suhu Kerja: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Suhu Alarm: | Bisa diatur (37.3-39℃) |
| Didayani dening: | Batere AA, batere 18650, tipe C listrik |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Disiarake ing 18 basa: | |
| Basa Cina, Inggris, Spanyol, Jepang, Portugis, Korea, Jerman, Prancis, Rusia, Italia, Arab, Turki, Thailand, Kamboja, Indonesia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Paket F12: | 1pc/kothak warna; 12pcs/karton |
| Siji kothak warna kalebu: 1x dispenser, 1x tray drip, 1x manual, 1x kabel USB, 2x sekrup tembok. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44,5×30,5cm | |
| 9.80/12.90kgs | |
| Paket Tripod: | 1pc/kothak coklat; 20pcs/karton |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Wiwit madege, pabrik kita wis ngembangake produk kelas dunia kanthi netepi prinsip
kualitas diutamakake. Produk kita wis entuk reputasi sing apik ing industri lan dipercaya banget ing antarane pelanggan anyar lan lawas.