| Ukuran | 126.2*182.2*271.5mm |
| Bahan | Plastik PP |
| Werna | Putih |
| Kapasitas | 1000ml |
| Catu Daya | Batere AA/ 18650 & USB Listrik |
| Kalebu | dispenser x1 |
| Kabel USB x1 | |
| Pandhuan x1 | |
| Gesper pendukung x1 | |
| Sekrup sing dipasang ing tembok x2 | |
| Wadhah tetes x1 | |
| Corong x1 | |
| Baki tutup mburi x1 | |
| Jumlah karton | 12 pcs/karton |
| Ukuran karton induk | 57×44.5×33.5 cm |
| Bobot | 12,2 kg/Karton |
| Cathetan | batere lan adaptor USB ora kalebu ing paket |


Fitur-fitur:
Dioperasikake sensor otomatis: dispenser sabun disinfeksi tangan tanpa tutul iki dirancang kanggo pembersih tangan, gel utawa alkohol, lan nyedhiyakake dosis semprotan otomatis, sing ngaktifake disinfeksi tangan kanthi cepet lan gampang sarta ngilangi kontaminasi silang.
Multiple penempatan: bisa diselehake ing desktop lan uga dipasang ing tembok utawa tripod, sing trep digunakake ing macem-macem panggonan.
Digunakake nganggo baterei lan bisa diisi ulang: dispenser sabun alkohol iki didayani nganggo 4 baterei AA utawa 2 baterei 18650, uga bisa didayani nganggo kabel tipe-c. (Ora dilengkapi adaptor pangisi daya lan baterei)
Trep lan Higienis: cukup lebokake tanganmu ing sangisore sensor kanggo miwiti dispenser, sampeyan bisa nyegah infeksi silang kanthi efektif. Cocok kanggo papan umum kayata kantor, hotel, rumah sakit, institusi medis, sekolah, lan liya-liyane.
Wiwit madege, pabrik kita wis ngembangake produk kelas dunia kanthi netepi prinsip
kualitas diutamakake. Produk kita wis entuk reputasi sing apik ing industri lan dipercaya banget ing antarane pelanggan anyar lan lawas.