Dioperasikake sensor otomatis: mesin disinfeksi tangan tanpa tutul iki dirancang kanggo ngetokake pembersih tangan utawa alkohol, lan nyedhiyakake dosis semprotan otomatis, sing ngaktifake disinfeksi tangan kanthi cepet lan gampang sarta entuk kebersihan tangan sing optimal.
Trep lan Higienis: cukup lebokake tanganmu ing sangisore sensor kanggo miwiti dispenser sabun, sampeyan bisa nyegah infeksi silang kanthi efektif tanpa ndemek dispenser sabun. Cocok kanggo papan umum kayata kantor, hotel, rumah sakit, institusi medis, sekolah, lan liya-liyane.
| Nomer Barang: | DAZ-BOX nganggo Stand Lantai |
| Ukuran Produk: | 410x200x120mm |
| Werna: | Perak |
| Kapasitas: | 2500ml |
| Bahan: | Logam kanthi lapisan bubuk rampung |
| Wektu Dispensing: | 0.2-0.5 detik |
| Jarak Pembagian | 1,5-3 inci |
| Dudukan Lantai: | Bahan Tray: Logam nganggo lapisan bubuk Bahan Tabung: Aluminium kanthi lapisan bubuk Bahan Dasar Penyangga: Baja dengan lapisan bubuk |
| Jinis Pompa: | Tetes/Semprotan/Busa opsional |
| Pasokan Listrik 1: | Listrik DC |
| Pasokan Listrik 2: | Batere Ukuran 4*C |
| Daya Tahan Baterai sing Panjang: | >30.000 Siklus |
| Sertifikat | CE, RoHS, FCC |
| Pengepakan: | 1set/karton |
| Ukuran Karton: | 47X36.5X39.5cm |
| Kulon/Kulon: | 9.5/10.35kgs |




Wiwit madege, pabrik kita wis ngembangake produk kelas dunia kanthi netepi prinsip
kualitas diutamakake. Produk kita wis entuk reputasi sing apik ing industri lan dipercaya banget ing antarane pelanggan anyar lan lawas.