Kapasitas gedhe: dispenser pembersih tangan otomatis iki nduweni kapasitas gedhe 1000 ml, cocok kanggo nggunakake macem-macem cairan disinfektan lan pembersih tangan, kanggo panggunaan saben dina lan panggunaan profesional, sampurna kanggo omah, hotel, rumah sakit utawa papan umum liyane.
Trep lan Higienis: cukup lebokake tanganmu ing sangisore sensor kanggo miwiti dispenser sabun, sampeyan bisa nyegah infeksi silang kanthi efektif tanpa ndemek dispenser sabun. Cocok kanggo papan umum kayata kantor, hotel, rumah sakit, institusi medis, sekolah, lan liya-liyane.

| Nomer Barang: | F1307 nganggo penyangga lantai |
| Ukuran Sabun Dispenset: | 120x120x260 mm |
| Werna Sabun Dispense: | Putih |
| Kapasitas Sabun: | 1000ml |
| Bahan Sabun Dispense: | Plastik Rekayasa ABS 100% Virgin |
| Botol Sabun: | Bisa diisi ulang |
| Bobot Dispenser Sabun: | 0,90 kg |
| Didayani dening: | Batere Ukuran 4*C utawa Adaptor 110V/220V |
| Dudukan Lantai: | Bahan Tray: Logam nganggo lapisan bubuk Bahan Tabung: Aluminium kanthi lapisan bubuk Bahan Dasar Penyangga: Baja dengan lapisan bubuk |
| Jinis Pompa: | Opsional (Pompa Semprotan/Tetes/Busa) |
| Dosis Panggunaan: | 1-Pompa Cairan: 1ml Saben Wektu |
| Pompa 2-Busa: 0.8ml Saben Wektu | |
| Pompa 3-Semprotan: 0.8ml Saben Wektu | |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Pengepakan: | 1set/karton |
| Ukuran Karton: | 36X34X20cm |
| Kulon/Kulon: | 5.6/6.2kgs |
Wiwit madege, pabrik kita wis ngembangake produk kelas dunia kanthi netepi prinsip
kualitas diutamakake. Produk kita wis entuk reputasi sing apik ing industri lan dipercaya banget ing antarane pelanggan anyar lan lawas.