Video
Fitur-fitur:
Pangukuran suhu jarak adoh: kanthi sensor kualitas dhuwur ing njero, dispenser sabun termometer sabun cair K9 Pro F bisa ngawasi suhu nganti 3m, cocok banget digunakake ing area umum, kaya sekolah, hotel, rumah sakit, pusat perbelanjaan, lan liya-liyane.
Gaya sing dipasang ing tembok: dispenser sanitizer otomatis sing dipasang ing tembok bisa digunakake kanthi apik kanggo njaga permukaan meja supaya ora reged lan resik.
Dioperasikake nganggo Baterei lan Bisa Diisi Ulang: dispenser sabun alkohol iki didayani nganggo batere AA utawa 18650, lan uga bisa didayani nganggo adaptor. (Ora dilengkapi adaptor pangisi daya lan batere).
Trep lan Higienis: cukup lebokake tanganmu ing sangisore sensor kanggo miwiti dispenser sabun otomatis, sampeyan bisa nyegah infeksi silang kanthi efektif tanpa ndemek dispenser sabun. Cocok kanggo papan umum kayata kantor, hotel, rumah sakit, institusi medis, sekolah, lan liya-liyane. Iki ngukur suhu tangan lan bathuk bebarengan.


| Nomer Barang: | K9 Pro F |
| Ukuran Produk: | 121,7×131,5×302 mm |
| Tegangan: | 5V 2A |
| Kapasitas: | 1200ml |
| Ngukur Jarak: | 3m |
| Volume Swara: | 1-4 tingkat sing bisa diatur |
| Dosis: | 0.1-2ml sing bisa diatur |
| Instalasi: | Dipasang ing tembok, Desktop, Penyangga Tripod |
| Jinis Pompa: | Opsional (Pompa Semprotan/Tetes/Busa) |
| Rentang Pangukuran: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Suhu Alarm: | Bisa diatur |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Disiarake ing 18 basa: | |
| Basa Cina, Inggris, Spanyol, Jepang, Portugis, Korea, Jerman, Prancis, Rusia, Italia, Arab, Turki, Thailand, Kamboja, Indonesia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Pengepakan: | 1pc/kothak warna; 9pcs/karton |
| Kothak Warna Kalebu: | Dispenser x1 Kabel USB x1 Manual x1 Gesper pendukung x1 Sekrup pemasangan dinding x2 Baki tetes x1 Corong x1 Baki penutup belakang x1 Jumlah karton: 9 pcs/kartonUkuran karton induk: 49x495x35 CMBobot: 11,6 kg/Karton Cathetan: batere lan adaptor USB ora kalebu ing paket |
| Ukuran Kothak Warna: | 15,5×15,5×31,5cm |
| Ukuran Karton: | 49x495x35cm |
| Kulon/Kulon: | 9.45/11.60kgs |
| Nomer Barang: | K9 Pro F |
| Ukuran Produk: | 121,7×131,5×302 mm |
| Tegangan: | 5V 2A |
| Kapasitas: | 1200ml |
| Ngukur Jarak: | 3m |
| Volume Swara: | 1-4 tingkat sing bisa diatur |
| Dosis: | 0.1-2ml sing bisa diatur |
| Instalasi: | Dipasang ing tembok, Desktop, Penyangga Tripod |
| Jinis Pompa: | Opsional (Pompa Semprotan/Tetes/Busa) |
| Rentang Pangukuran: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Suhu Alarm: | Bisa diatur |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Disiarake ing 18 basa: | |
| Basa Cina, Inggris, Spanyol, Jepang, Portugis, Korea, Jerman, Prancis, Rusia, Italia, Arab, Turki, Thailand, Kamboja, Indonesia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Pengepakan: | 1pc/kothak warna; 9pcs/karton |
| Kothak Warna Kalebu: | Dispenser x1 Kabel USB x1 Manual x1 Gesper pendukung x1 Sekrup pemasangan dinding x2 Baki tetes x1 Corong x1 Baki penutup belakang x1 Jumlah karton: 9 pcs/kartonUkuran karton induk: 49x495x35 CMBobot: 11,6 kg/Karton Cathetan: batere lan adaptor USB ora kalebu ing paket |
| Ukuran Kothak Warna: | 15,5×15,5×31,5cm |
| Ukuran Karton: | 49x495x35cm |
| Kulon/Kulon: | 9.45/11.60kgs |
Wiwit madege, pabrik kita wis ngembangake produk kelas dunia kanthi netepi prinsip
kualitas diutamakake. Produk kita wis entuk reputasi sing apik ing industri lan dipercaya banget ing antarane pelanggan anyar lan lawas.